STARTUJ Z STARTFIT

Marzysz o nienagannej sylwetce i rewelacyjnym samopoczuciu? Nie masz czasu przebywać w kuchni i gotować? Nic straconego! StartFit przygotuje odpowiednio zbilansowaną dietę do Twoich potrzeb uwzględniając wszystkie walory smakowe i estetyczne. Bazujemy tylko i wyłącznie na produktach zdrowych, świeżych i dobrej jakości. Dietetyczne posiłki dowieziemy w wyznaczony dzień i w godzinach, które Tobie odpowiadają!

Wybierz dietę
NASZA KUCHNIA

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć profesjonalną kuchnię, w której przygotowujemy dla was pyszny catering! Fachowa produkcja oraz niebywałe umiejętności kucharzy to atuty naszej smakowitej kuchni!

Działalność StartFit opiera się na miłości do zdrowego odżywiania. Zbilansowaną dietę układamy we współpracy z dietetykami, którzy biorą czynny udział w opracowywaniu naszych posiłków. Dzięki temu dostajesz jadłospis w pełni dostosowany do Twoich potrzeb!

  • profesjonalna linia produkcyjna, działająca od wielu lat na rynku (doświadczenie w wyrobach garmażeryjnych i w cateringu)
  • kuchnia: zdrowe, naturalne, dobre jakościowo produkty, potrawy bez konserwantów, ulepszaczy, chemii, świeże zioła i przyprawy
  • bazowanie na produktach od lokalnych dostawców – dostęp do świeżych produktów, zdrowych i dobrych jakościowo ( lokalizacja umożliwia nam kontakt z dostawcami, którzy dystrybuują produkty naturalne, nieprzetworzone)
  • własne zaplecze logistyczne – nie współpracujemy z żadną firmą kurierską, mamy własnych kierowców oraz własne samochody przystosowane do przewożenia żywności, tzn. zapewniające ciąg chłodniczy
  • współpraca z trenerem personalnym oraz dietetykiem (trener personalny: Paweł Ładziak, dietetyczka: Małgorzata Wojdyło)

Paweł Ładziak
Trener personalny
Jestem trenerem personalnym, który nie wierzy w rzeczy niemożliwe. Swoją determinacją i ciężką pracą osiągnąłem zamierzone cele i stawiam przed sobą następne. Jestem przekonany, że każdy ma szansę odmienić swoje życie, wystarczy postawić pierwszy krok i przeć śmiało naprzód. Jako trener z chęcią pokieruję Twoim rozwojem i zarażę Cię zdrowym i pełnym energii stylem życia.
Wciąż pamiętam początki i zdjęcia z czasów kiedy nie trenowałem. Nie są dla mnie powodem do wstydu, ale motywacją i siłą do działania. Nigdy nie poddam się w walce o siebie i Tobie życzę tego samego. Stwórzmy zespół i motywujmy się nawzajem!
Małgorzata Wojdyło
dietetyk
Jestem dietetykiem a dietetyka dla mnie to nie tylko nauka ale także pasja i styl życia. Moim celem jest zmiana myślenia o odchudzaniu w kategoriach wielkich wyrzeczeń czy też głodówek. Zapewniam, że dieta może także być pyszna, a zdrowe odżywianie może okazać się wspaniałą przygodą.
Propaguję wśród swoich pacjentów potrzebę edukacji żywieniowej. Wyznaję zasadę "Jesteś tym, co jesz". Jedzenie jest warunkiem naszego życia, a odpowiednie skomponowanie posiłków warunkuje zdrowie naszego organizmu. Prywatne staram się aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, zaś gotowanie jest jednym z wielu moich ulubionych zajęć.
Każdy z nas jest inny, ale łączy nas pragnienie pięknego wyglądu i dobrego, zdrowego samopoczucia i właśnie w tym Państwu pragnę pomagać skutecznie.
DOŚWIADCZENIE

Lata pracy w gastronomii naturalnie popchnęły nas do pomysłu stworzenia niezwykłego miejsca, które będzie serwowało najzdrowsze i najlepsze jakościowo posiłki. Gotowanie i przyrządzanie jedzenia to nasza wieloletnia pasja. Przez ten czas nauczyliśmy się bardzo dużo. Dziś z powodzeniem możemy wykorzystać nasze umiejętności, aby przyrządzić najsmaczniejsze dania fit!

OBSZAR DZIAŁALNOŚCI

Posiadamy własne zaplecze logistyczne. Nie korzystamy z usług żadnej firmy kurierskiej. Mamy własnych kierowców oraz samochody przystosowane do przewozu żywności, w najlepszych warunkach! Dzięki temu sprawnie i szybko jesteśmy w stanie dotrzeć do naszych klientów! Zaufaj nam i zamów catering dietetyczny StartFit już dziś!

Zamów
Instagram
Bądź na bieżąco z ofertą StartFit! Śledź nas na
Instagramie i dowiedz się o naszych nowościach,
promocjach oraz zniżkach!

Newsletter

Zapisz się na naszą listę mailingową,a otrzymasz najświeższe informacje
o pysznych nowościach i kuszących promocjach prosto z naszej kuchni!